Rady karet pro jednotlivá znamení pro měsíc červenec

Rady karet pro jednotlivá znamení pro měsíc červenec

Pokud máte zájem, tak pro tento měsíc jsou k dispozici také Rady k úplňku v kozorohu 20.7. 2016.

moon-1190101_1920

Tento úplněk je spojen s letním slunovratem – letos mimořádně – více ve článku Slunovrat a úplněk + poselství.

sunrise-938998_1920a

A zde ještě odkaz na novoluní, které bude 4. července 2016.

moon-1031483_1280

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu), aby vám příště neunikly.

1_1

A nyní už jdeme na  měsíc červenec .:) 

Berani  21.3 – 20. 4.

Poslední období vás hodně vyčerpalo. Dopřejte si zpomalení a odpočinek. Dovolená by mohla být ideálním řešením vaší situace. Jen se nezapomeňte věnovat svému partnerovi. Určitě si to zaslouží.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: MILUJI TĚ . Nezapomínejte vyjadřovat svou lásku……

Býci  21.4. – 21.5.

Otevřete se a následujte vedení shůry. Dovede vás to k úspěchu, hlavně co se týká milostného života. Naučte se pracovat se svými emocemi. Dávejte je najevo. Když si je budete nechávat pro sebe, více se uzavřete a ten druhý nemůže vědět, co se ve vás odehrává a jak by vám mohl pomoci.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: VYJADŘOVÁNÍ LÁSKY. Zjistěte, co je pro vaše blízké důležité a udělejte to.

Blíženci  22.5. – 21.6.

Pořád u vás vede téma bojování. Stále si promítáte vlastnosti, které se vám nelíbí na sobě na ostatní a tím si ve vašem životě neustále udržujete problémy. Měli jste tak krásně nastartováno, proč to stále odkládáte?? Přijměte sami sebe i se svými stinnými stránkami a nesrovnávejte se s ostatními. Každý je tu sám za sebe a každý je individualita. Tím že vaše stinné stránky přijmete, stanete se celistvými. To neznamená, že se jima pak necháte ovládat. Jen je přijmete za své. I ony k vám patří.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: VÍRA. Opřete se o svou víru….

sunset-174276_1920

Raci  22.6. – 22.7.

Odkládáte některé věci do budoucna?? Tedy nyní jsou  myšlena hlavně ta, co byste si přáli, ale teď nemůžete. Odhoďte obavy, seberte odvahu a jděte do toho!  Přinese vám to velký duchovní posun a nejen to…také hojnost!!!

Téma k rozjímání pro tento měsíc: NASLOUCHÁNÍ. Naslouchejte sami sobě. I potřebám lásky druhých.

Lvi  23.7. – 22.8.

Vše se s vámi zatřese a vše budete stavět úplně znova a od začátku. Zpomalte a v klidu to stravte. Tohle vás posune do budoucnosti, kterou už si nějaký čas přejete.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: MLUVTE LÁSKYPLNĚ. Volte vědomě láskyplná slova, vůči ostatním i vůči sobě. Uvidíte, jaký to bude mít blahodárný vliv na váš život.

  • u vás je tato karta shodná s kartou z minulého měsíce. Zamyslete se nad tím 🙂

Panny  23.8. – 22.9.

Užívejte si každodennosti všedních dnů vašeho života. Otevřete se s důvěrou věcem přicházejícím. Seberte odvahu a vykročte vstříc naplňování vašich snů.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: ŽÁDOST O POMOC. Nebojte se žádat  o pomoc. Lidé kolem vás, odborná pomoc či pomoc shůry.

sunset-815270_1920

Váhy  23.9. – 23.10.

Neřešte, jestli to či ono. Užívejte si života a toho, co se vám nabízí, i když vše nebude úplně podle vašich představ. Zvládnete-li to, posunete se zase o kus dál. Zrodí se ve vás něco nového, krásného a pomůže vám to vykročit vstříc tomu, co se zatím nezadařilo 🙂

Téma k rozjímání pro tento měsíc: UPŘÍMNOST. Buďte upřímní k ostatním i k sami sobě. Jen tak se můžete posunout dál. Jen ji nezapomeňte propojit s láskou. 🙂

Štíři  24.10. – 22.11.

Rozhodli jste se vydat po cestě k vašemu osobnímu štěstí. Super!! Konečně jste to pochopili. Jen až budete vy spokojení sami se sebou a se svým životem, tak se to začne odrážet i ve vašem okolí. Zpomalte, nemusíte jet pořád na výkon. 🙂

Téma k rozjímání pro tento měsíc: VNITŘNÍ SÍLA. Najděte svou vnitřní sílu. Jste mnohem silnější, než si myslíte.

Střelci  23.11. – 21.12.

Láska a sdílení. To je téma tohoto měsíce pro vás, střelce. Láska ke všem a ke všemu, včetně vás samých. Věnujte se sobě, dopřejte si, co si běžně odepíráte. Masáže, opečovávání, čas a prostor sami pro sebe. Rozkvetete ještě více. 🙂 Jen si dejte pozor, ještě něco je schováno, ještě něco na vás malinko zatlačí a bude chtít ven. Ještě je tu nějaká situace z kdysi, která vám v životě dělá neplechu a vy se cítíte méněcennějšími. Dávejte lásku všude kolem bez ohledu na to, jak se ostatní chovají….

Téma k rozjímání pro tento měsíc: LÁSKA. Vše změní. Vyléčí zranění, dodá pocit bezpečí i vědomí své vlastní hodnoty.

 

poppy-834203_1280

Kozorozi  22.12. – 20.1.

Kozorozi si tento měsíc vyřeší něco pro ně hodně důležitého a vyřeší se jim tím jeden problém, který je hodně trápil.  Situace i vy se uzdraví. 🙂

Téma k rozjímání pro tento měsíc: BUĎTE SAMI SEBOU. Buďte sami sebou, chovejte se tak, jak to cítíte a nehrajte si na někoho, kým nejste.

Vodnáři  21.1. – 20.2.

Vodnáři se vydají po cestě ještě s někým. Bude to pro ně důležitá cesta, ať to bude cestování na fyzické úrovni či duševní. Zrodí se ve vás něco krásného. Jen si dejte pozor, abyste se neuzavřeli ostatním. Nebyla by to škoda? Podělte se o to s ostatními…

Téma k rozjímání pro tento měsíc: VNITŘNÍ SÍLA. Najděte svou vnitřní sílu. Jste mnohem silnější, než si myslíte.

Ryby  21.2. – 20.3.

Pro ryby rozpolcenost z minulého měsíce stále přetrvává. Přitom už je čas, aby se tento problém vyřešil. Otevřete se možnému řešení s důvěrou. Je dost pravděpodobné, že ten problém je spojen s minulými životy.

Téma k rozjímání pro tento měsíc: PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK.  Zaměřte svou pozornost na přítomný okamžik a važte si ho. Každá situace vám přináší možnost růstu a nalezení lásky.

summer-1056925_1280

 

 

A zde si můžete ZDARMA stáhnout můj eBook Klíč ke šťastnějšímu životu anebo emoce ven! Jak na žal a smutek.

 

hardcoverstack_621x739 (5)

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Bicencová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře