Sdělení karet k novoluní 30. října 2016 pro jednotlivá znamení

Sdělení karet k novoluní 30. října 2016 ve znamení ŠTÍRA pro jednotlivá znamení.

Novoluní nastane v neděli 30. října v 18:38 ve znamení Štíra. Štír je znamení, které jde hodně do hloubky.

Štír náleží živlu vody, stejně jako ryby a rak. Zde představuje zejména city a jejich hluboké prožívání, transformaci, sexualitu. Přiřazená planeta tomuto znamení je planeta Pluto, planeta transformace a ovlivňující věci, které se odehrávají pod povrchem, skrytě.

Štír je znamení, které v sobě nese magii. Proto veškeré rituály, které budete provádět ve dnech, kdy je luna ve znamení štíra, budou tyto rituály daleko silnější, takže i nyní.

Čas ideální pro transformaci skrze odpuštění těm, co nám ublížili. Není dobré si nosit zášť a nenávist dlouhodobě v sobě. A teď je ten nejlepší čas se od toho osvobodit, luna nám v tom napomůže.

Novoluní je spojeno se začátkem nového cyklu – čas pro nové příležitosti. Dejte sbohem minulosti a  vědomě a důkladně naplánujte a připravte svou budoucnost.Vaše plány pak mohou počítat s podporou novu k dosažení úspěchu. Ti, kdo jsou ve znamení Štíra, by měli  tento den věnovat čas hlavně sami sobě.

Dejte si pozor na  pohlavní a vyměšovací orgány. Uděláte-li během těchto dnů pro tyto části těla něco prospěšného, působí to dvojnásob dobře.

Nezapomínejte se tedy teple oblékat. A také dodržovat rovnováhu  ve vašem životě – dopřát si také čas na odpočinek, zábavu, nepotlačujte žádnou část vašeho života.

V těchto dnech si dejte pozor zejména na manipulaci, tajnůstkářství a žárlivost.  Toto jsou štíří negativní vlastnosti, se kterými se v tento čas také můžeme setkat.

Více o proměnách měsíce zde:

moon-38111_1280

 

Rady pro měsíc říjen pro jednotlivá znamení

 

Rady pro měsíc listopad pro jednotlivá znamení

fog-258232_1920

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. 1_1

Berani 21.3 – 20. 4.

Dejte si do kupy vše /sepište, nebo zpracujte v mysli/, po čem vaše srdce touží a nenechte se ničím omezovat. A poté prociťte, jak kdyby se vám to už splnilo.

Neomezujte se jen jedním směrem, ale dejte tomu volnější formu. Nechť je to takové, jak si přeji, nebo ještě lepší. Nechte už zbytek na vesmíru … Vaše přání stojí pod šťastnou hvězdou.

meditační téma tohoto novoluní: PŘIZPUSOBIVOST SE ZMĚNÁM.

Býci 21.4. – 21.5.

Posunete se, podaří se vám vystoupit ze situace, která vás už delší dobu drží v kleštích.  Novoluní vám může pomoci se s touto situací konečně rozloučit.

Je dost pravděpodobné, že se bude týkat  partnerského vztahu a nějakého problému v něm.

Vezměte svůj osud pevně do svých rukou.

meditační téma tohoto novoluní:  ROZHODNUTÍ.

Blíženci 22.5. – 21.6.

Seberte odvahu a osvoboďte se ze situace, která už vám delší dobu ubližuje a vy jste stále vyčkávali. Teď je ten správný čas. Některé věci se vám tím vyřeší, ale vše ještě ne. To ještě bude chtít trochu času.

Posbírejte svou moudrost a nechte se vést. Vy nejlíp víte, co činit.

meditační téma tohoto novoluní: DOMOV.

Raci 22.6. – 22.7.

Otevřete se, dejte najevo své emoce, vyjadřujte, co cítíte. Druzí mohou pak jen dedukovat, co se s vámi děje a proč se chováte tak chladně. Ne úplně vše, ale velká část vašich problémů se tím vyřeší.

Zkvalitníte tak vaše rodinné vztahy. Bude to pro vás důležitý krok, který vám pomůže.

meditační téma tohoto novoluní:  PROHRA.

Lvi 23.7. – 22.8.

Budete pomáhat lidem kolem sebe, ale nezapomínejte ani sami na sebe! Projdete důležitou transformací, kdy odpustíte někomu, kdo vás zklamal. To vás pustí zase dál a budete se cítit osvobozenější a šťastnější.

Neplýtvejte svou energií. Uvědomte si, kam vaše energie jde a kolik času si dopřejete pro sebe – na koníčky, zábavu, relax.

meditační téma tohoto novoluní: ODVAHA.

Panny 23.8. – 22.9.

Pro vás přichází šťastné období. Otevřete se tomu a užívejte si to. Důležité uvědomění – už rozumíte tomu, že vše je ve vašich rukách? A i to co se nyní děje, o to jste se sami postarali.

Jen si dejte pozor, abyste zbytečně nemrhali energií, zejména co se týká partnerských vztahů. Vědomě s ní pracujte.

meditační téma tohoto novoluní: NOVÉ ZAČÁTKY.

Váhy 23.9. – 23.10.

Tentokrát bude prověřena vaše trpělivost. Nebojte, to dáte.

Pro spoustu lidí jste v určité oblasti vzorem, uvědomte si to a podle toho konejte.

Čeká vás krátké zklamání, které se dotkne zejména vašich citů. Nezoufejte, ještě není vše ztraceno.

meditační téma tohoto novoluní: DOMOV. 

Štíři 24.10. – 22.11.

Chce to čas, abyste zpracovali bolest, kterou máte uvnitř sebe. Pusťte ty emoce ven, nebo vás budou pomalu postupně ničit. Toto omezení nebude trvat dlouho.

meditační téma tohoto novoluní: POKUŠENÍ.

Střelci 23.11. – 21.12.

Další zklamání. Otevřete se druhému a ventilujte, co v sobě nosíte. Jen tak se můžete dostat ze slepé uličky. Ten druhý tu je, jen netuší, co se ve vás odehrává a tak se od něho neustále cítíte zklamaní.

Nerozhodujte se v situaci, ve které si nedovedete vytvořit odstup. Myslím, že byste toho posléze litovali. Místo toho se otevřete svým citům a nechte je, ať mohou proudit. Nepotlačujte je před ostatními a už vůbec ne sami před sebou.

meditační téma tohoto novoluní:  PŘÍJEMNÝ PROŽITEK.  

 Kozorozi 22.12. – 20.1.

Nyní se nacházíte v situaci, kdy jste v zajetí svých myšlenek. Jestli z tohoto místa budete dělat důležité rozhodnutí, nedopadne to dobře. Rozpusťte už své iluze a přijměte realitu takovou, jaká je.

Asi vás tato situace bude hodně trápit, hodně vás bude omezovat, poproste o pomoc. Buď někoho ze svých přátel nebo někoho kvalifikovaného.

meditační téma tohoto novoluní: HOJNOST.

Vodnáři 21.1. – 20.2.

I vás bude hodně trápit nějaký problém, který už vás trápí delší dobu a už vám sebral hodně energie. Najděte si čas pro sebe a podivte se dovnitř sebe. Tam najdete řešení.

Otevřte se hojnosti, která k vám proudí (může být i ve formě nového života).

meditační téma tohoto novoluní: KARMA.

Ryby 21.2. – 20.3.

Budete mít tendence se uzavírat, nedělejte to. Mohli byste promeškat zajímavou nabídku.

Vše se ve vás pere. Uvolněte se, snažte se od toho všeho vypnout. Jděte se odreagovat.

meditační téma tohoto novoluní: MOUDROST.

 

Chcete-li se stát fanoušky fb stránek, aby vám příště žádné další rady karet, aktuality, soutěže apod. neunikly, přidejte se zde do skupiny Tvořeno srdcem.

Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře