Sdělení karet k úplňku 20. července

Sdělení karet k úplňku 20. července  v kozorohu

person-1177312_1920

 

Úplněk ve středu 20. července v 0:56 v kozorohu bude prověřovat hlavně naši materiální stránku a vše na fyzické úrovni. Finance, vztahy, rodinu,…  Dejte si také pozor na páteř, klouby, kolena, kůži, vlasy.

 

Více o proměnách měsíce zde:moon-38111_1280

Pokud máte zájem, tak pro tento měsíc jsou k dispozici také Rady karet pro měsíc červenec.

sunset-174276_1920

A zde pro měsíc srpen.

sun-flower-591076_1920

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. 1_1

Berani 21.3 – 20. 4.

Vypořádejte se s nějakým drobným zklamáním a otevřete se proudu, který k vám nyní přichází. Je to proud hojnosti a je jen na vás do jaké míry si ho dovolíte. To je důležité uvědomění! Můžete se totiž otevřít tomu, co jste si tak dlouho přáli a ono to bude!!!!

meditační téma tohoto úplňku: ODVAHA. Jsou věci, které byste si přáli, ale umíte za nimi s odvahou vyrazit?? Nebo to raději odložíte na neurčito?

Býci 21.4. – 21.5.

Následujte své vedení. Pomůže vám hlavně v oblasti vaší rodiny nebo domova. Vytvoříte tím harmonické prostředí pro nové začátky. Jen vám to ještě dá trochu zabrat, nebude to jen tak zadarmo. 🙂 Věnujte se sami sobě, pečujte o sebe  a uvědomte si, jakou máte hodnotu! Už nejste ten outsider, ve kterém jste uvízli někde v dětství!! To už je dávno pryč!!

meditační téma tohoto úplňku:  RODINA. Jaké máte vztahy s vašimi nejbližšími? A jak moc jsou pro vás důležité? Zaměřte se na to v tomto úplňku. Máte nyní velkou šanci je proměnit.

Blíženci 22.5. – 21.6.

Zaměřte se na rodinu a vztahy k lidem, kteří jsou vám nejbližší. V jejich společnosti byste si mohli báječně užít tento večer, který by mohl být plný zábavy a smíchu. A nakonec by mohla přijít na řadu i  vaše láska a romantika ve dvou. Nezapomínejte na svou drahou polovičku. 🙂 Stále vás ovlivňuje minulý život a díky němu tu zažíváte hodně stresu. Není na čase si toto dořešit? Jak dlouho se tím ještě necháte ničit?

meditační téma tohoto úplňku: VĚDOMOSTI. Zaměřte se na to, kde najít informace, které potřebujete. Zauvažujte o studiu. Nebo je tu ještě jedna varianta a to je předávání vašich vědomostí dál. Tohle  budete nejlíp vědět vy sami, která varianta je ta vaše. 🙂

Raci 22.6. – 22.7.

I přesto, že si myslíte, že se vám v něčem nedaří, je to spíše jen taková drobnost. Až si to uvědomíte, zase zpět nasednete do sedla a povedete ty, co vás následují.  Něco ve vašem životě bude zbořeno a vy začnete budovat  zase od začátku. Bude to pro vaše dobro. Nebojte se toho. Vyražte už za svým štěstím a osvoboďte se od ega.

meditační téma tohoto úplňku:  DISCIPLÍNA. Uvědomte si, co pro vás toto slovo znamená. Neslíbili jste někomu něco a nedotáhli to? Nebo zapomínáte sami na sebe? Nahlédněte do sebe a zjistěte, jak to máte uvnitř nastaveno.

Lvi 23.7. – 22.8.

Budete se zase učit něco nové, ale rozšíříte si tak své znalosti. To vám už nikdo nemůže vzít. Pozor, abyste nepotlačovali své emoce. Jste jich plní, nechte je proudit…     Láska…- co vám to slovo říká?:)))) Myslím, že moc dobře víte. 🙂 Udržujte si ji uvnitř sebe a šiřte ji dál. Rozdávejte ji všude kolem vás. Lásky není nikdy dost! A nezapomínejte  ani na sebe… 🙂

meditační téma tohoto úplňku: MINULOST. Jak jste se vypořádali se svou minulostí. Už to vše cítíte čisté nebo jsou ještě někde nějaké trhlinky, co čekají na nápravu. Odpusťte a opusťte ji. Jen v přítomnosti můžete jít do věcí naplno!!

Panny 23.8. – 22.9.

Neustále se rozdáváte pro ostatní. O čem sníte vy sami?? Zamyslete se nad tím a vyražte za tím. Změňte tento přístup … nebo vám to život změní sám. Prožíváte teď mnoho emocí, nepotlačujte je. Pozor na to, abyste si do ostatních neprojektovali to, co nechcete. Jen vy sami jste toho strůjcem…

meditační téma tohoto úplňku: UŽÍVÁNÍ SI ŽIVOTA. Jak moc si v poslední době užíváte volných chvil, smíchu a radosti?? Také dobrého pití a jídla?? Neodsunujte se pořád na druhou kolej!! Tomu se říká sebeláska???

Váhy 23.9. – 23.10.

Moře emocí valí se na vás všude a i ve vás nebo spíš z vás. Dovolte si to. Nedáte-li jim prostor, vyrazí sami, ale pak to budete mít i s bebíčky. Zvládnete-li to, dostanete se vnitřně do harmonie a tím se vám začne dařit i v celém životě. Ať to bude tak, či tak, váš život to hodně promění. Věnujte se tvoření. To vám pomůže  v mnohém. I osvobození se ze spárů ega…

meditační téma tohoto úplňku: ROZVOJ. Popřemýšlejte, v jaké oblasti byste si rádi rozšířili znalosti nebo zdokonalili nějakou činnost. Určitě už něco nějakou dobu v sobě potlačujete. Najděte to v sobě a následujte vedení.

Štíři 24.10. – 22.11.

Štíři budou řešit rodinu, domov. Přijde velké pokušení v podobě staršího muže. Bude jen na vás, jak se v této situaci zachováte. Vypadá to, že si to ustojíte a ještě se díky této situaci posunete zase mnohem dál.

meditační téma tohoto úplňku: MOUDROST. Napojte se na své já a nechejte tudy přicházet odpovědi na vaše otázky a veškerá další moudra, které k vám přichází. Budete-.li to tak cítit, předejte je dál.

Střelci 23.11. – 21.12.

Změňte úhel pohledu na staršího muže ve vašem životě. Dává vám pocit bezpečí a jistot…uvědomte si to a přehodnoťte chování vůči němu. Stále jste jen na vlně kompromisu. Pořád se musíte uskromňovat v tom, co se vám v životě děje. Přitom byste už tak rádi zažívali harmonii. Mno, tahle situace vám nedělá moc dobře. Máte pocit rozdvojenosti… Zkuste to řešit kvalitnější komunikací. Uvědomte si, co říkáte a jak.  A pracujte si s tím.

meditační téma tohoto úplňku: KOMUNIKACE. Kde ve vašem životě vázne komunikace a proč? Je to proto, že se bojíte říct pravdu? Uvědomte si, že vám tato situace ubližuje a popojděte o kus dál. Asertivně vyjádřete, co cítíte.

Kozorozi 22.12. – 20.1.

Přijde vám nabídka od moudré osoby – ženy. Promyslete si dobře, zda ji přijmete. Mohla by vám hodně pomoci, co se týká zabezpečení a jistot nebo v podobě moudrých rad. Pozor, at si do ostatních neprojektujete to, co se vám nelíbí, co byste rádi ve svém životě už neměli. Jen vy si to stváříte. Najděte v sobě klid, pomůže vám to. Nebude-li se vám dařit, vyražte nejlépe o samotě do přírody. Ta vám určitě pomůže.

meditační téma tohoto úplňku: SÍLA. Jak hospodaříte se svou silou? Utíká vám někdy zbytečně pryč? Uvědomte si všechny souvislosti a udělejte proti tomu opatření.

Vodnáři 21.1. – 20.2.

Máte velkou šanci vzít situaci do svých rukou. Nebojte se toho, máte v sobě dost síly na vyřešení celé situace. Navíc se vám dostane podpory od nějakého muže. Nebojte se toho, jinak si ty negace budete projektovat do druhých a nedopadne to podle vašich představ. Jste dost silní a zvládnete to!! Věřte si! A máte-li tam nějaké přesvědčení, které vám to hatí, zvědomte ho, přijměte a nakonec proměňte. 🙂

meditační téma tohoto úplňku:  FINANCE. Jaký máte finanční zůstatek? Daří se vám pracovat s financemi??Jaký k nim máte vztah,…. Uvědomte si jaké k nim máte postoje a případně si je proměňte v ty, co se vám budou líbit. 🙂

Ryby 21.2. – 20.3.

Zklamání může být krátkodobějšího trvání, ale posune vás dál. Ovšem pak je tu ještě jedna situace, která se nechce hnout z místa. Abyste mohli popojít, musíte vykonat nějakou oběť. Užívejte si každého dne, každé minuty a nepotlačujte svůj smutek. Potlačované slzy pak v životě umí udělat pěknou paseku. Tak si neubližujte a pouštějte je ven…

meditační téma tohoto úplňku: NABÍDKA. Zvědomte si, co vám život nabízí?? Zaměřte se na všechny oblasti vašeho života. Posune vás to dál…

 *  *  *  *  *  *  *

Pokud máte zájem, tak pro tento měsíc jsou k dispozici také Rady karet pro měsíc červenec.

sunset-174276_1920

 

Chcete-li se stát fanoušky fb stránek, aby vám příště žádné další rady karet, aktuality, soutěže apod. neunikly, přidejte se zde do skupiny Tvořeno srdcem.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře