Sdělení karet pro novoluní 29. listopadu 2016 pro jednotlivá znamení

Sdělení karet pro novoluní 29. listopadu 2016 ve znamení Střelce

Toto novoluní nastane v úterý 29. listopadu v 13:18 ve znamení Střelce. Střelec patří mezi ohnivé znamení, pod nadvládu živlu ohně stejně jako beran a lev.  Přiřazená planeta tomuto znamení je Jupiter, planeta štěstí. Střelec s sebou přináší touhu po poznání, optimismus a uvolnění.

Novoluní je spojeno se začátkem nového cyklu – čas pro nové příležitosti. Dejte vale minulosti a důkladně naplánujte a připravte svou budoucnost. Novoluní ve střelci značí vzrůst energie vůle vašich přání spojen s moudrostí. Nepůjde-li vše podle vašich představ, přizpůsobte se. To radí novoluní ve znamení střelce.

Dejte si pozor na játra, stehenní kost, křížová kost, kostrč, kyčelní svalstvo, kyčelní kloub, bederní obratel, bederní svalstvo. Budou nyní více náchylníUděláte-li během těchto dnů pro tyto části těla něco prospěšného, působí to dvojnásob dobře.

Více o proměnách měsíce zde:

moon-38111_1280

 

Vánoce se blíží a tak jsem pro vás nachystala dárky pro vaše blízké. Poukazy na moje služby https://lenkabicencova.cz/sluzby/ Dárkový poukaz vytvořím přesně podle vašich představ. Na částku nebo na  konkrétní služby a může být i s věnováním. Tady pár na ukázku:

darkovy-poukaz500-3 darkovy-poukaz-2 darkovy-poukaz500

Také vám s velkou radostí mohu nabídnout meditace, které před pár dny spatřily světlo světa. Nyní  za zaváděcí cenu. Meditace pro realizaci vysněného života. Může být lepší dárek pro vás či bytosti, co máte rádi, než najít cestu sama k sobě a vyplnit si svá přání? 🙂

dvdnahravky

 

Rady pro měsíc prosinec pro jednotlivá znamení

 

Samhain – oslava nového keltského roku. Rozloučení se se vším, co nám už neslouží.

samhain

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. 1_1

Berani 21.3 – 20. 4.

Máte velkou šanci se pohnout z místa, kde jste už delší dobu uvězněni. Možná to nebude pro vás úplně jednoduché, ale zase popojdete dál. Stáhněte se do sebe, tam najdete všechny odpovědi. A nyní máte šanci i najít tam to, co stále hledáte. Jen to hledáte na špatných místech, zkuste pohled do sebe…. 🙂

meditační téma tohoto novoluní: ZKLAMÁNÍ – honba  za přeludem.

Býci 21.4. – 21.5.

Budete nyní zklamaní. Nepodařilo se vám udržet jistoty, které vy tolik potřebujete. Nechte to být. Přijměte to a zaměřte se dovnitř, do sebe. Nic se nestalo bez důvodu. Jedině uvnitř sebe najdete jistoty, které ve vnějším světě nikdy nejsou  stabilní.

meditační téma tohoto novoluní: PŘEŽITÍ – co pro něj potřebujete?

Blíženci 22.5. – 21.6.

Stále visíte v situaci, ve které vám není moc dobře. Jste v ní neskonale spoutaní a omezení. Jak dlouho v ní ještě budete přetrvávat? Je to vaše velká zkouška. Zvládnete to? Postavte se tomu. Uvědomte si, že veškerou odvahu máte v sobě a že jen vy to můžete srovnat. A začněte nově a osvobozeně.

meditační téma tohoto novoluní: VĚDOMÉ ZAČÁTKY – co od života chcete?

Raci 22.6. – 22.7.

Prohra, která vás nyní zdrtila, není tak hrozná, jak to nyní vnímáte. Jděte do sebe. Uvnitř sebe najdete odpovědi i tolik vymodlený klid. Uvědomte si, že tam můžete chodit kdykoli si budete přát. A zvědomte si nyní, co si opravdu, přejete. Podle vašich přání se váš život odvíjí!

meditační téma tohoto novoluní:  ROZDÁVÁNÍ SÁM SEBE – kolik dáváte sami sobě?

Lvi 23.7. – 22.8.

Otřes ve vašem životě. Rychle se z toho oklepete a vyrazíte dál. Vpřed vašim plánům. Nenechte se zastavit tímto malým zraněním.

meditační téma tohoto novoluní: OCHRANA Z NEBES – máte ji nad sebou? A jak moc?

Panny 23.8. – 22.9.

Láska. V tomto směru projdete menším zklamáním. Nedejte se. Ono se to zase otočí. A slunce bude zase zářit. 🙂 Podivte se na tu situaci z nadhledu. Najdete v ní důležité poselství.

meditační téma tohoto novoluní: LÁSKA – jak moc ji vyzařujete?

Váhy 23.9. – 23.10.

Máte nyní velkou šanci uspět. Váš nápad je dobrý. Jděte si za ním. Jste zklamaní? Neposlechli jste se?? Nebojte, ta šance tu stále je. Využijte ji. Naslouchejte své intuici.

meditační téma tohoto novoluní: VÁŠ OSUD VE VAŠICH RUKOU! – uvědomujete si to?

Štíři 24.10. – 22.11.

Nyní jste v období, kdy jste nadmíru silní. Máte dostatek sil na vše. Uvolněte se a prožijte toto novoluní bezstarostně. Neustále se nějak úkolujete, vykašlete se nyní na to. A jděte udělat to, co byste tak rádi! Je to jen na vás, jak budete trávit čas! Jen vy to máte ve svých rukou!

meditační téma tohoto novoluní: ODMĚŘENOST – kdy se tak chováte a proč?

Střelci 23.11. – 21.12.

Budete se cítit poražení. Je to jen krátkodobá záležitost, nenechte si tím zkazit chuť. Situace, ve které stojíte a stále neznáte to správné rozhodnutí, vás pěkně mele. Poradím vám dobře, to rozhodnutí zatím nedoporučuju. Nedovedete vidět vše a bylo by hodně jednostranné. Ono se to stejně už asi pomalu řeší i bez vašeho přičinění. Nedělejte si iluze a postavte se tomu čelem.

meditační téma tohoto novoluní:  DOŘEŠENÍ PROBLÉMU – jak jste v tom dobří?  Umíte to?

Kozorozi 22.12. – 20.1.

Tak studení a odměření nyní jste. Proč? Uzavíráte se tím i těm hezkým chvílím. Vystupte z toho. Máte velkou šanci se z toho úplně osvobodit. Jen tomu trochu pomozte. Nyní na to máte sil dost! Dáte to!!! 🙂

meditační téma tohoto novoluní: EZNVYKROČENÍ DO NÁMA – daří se vám to? Nebo potřebujete jistoty?

Vodnáři 21.1. – 20.2.

Ve vašem životě se to otřese. Nezůstane kámen na kameni. A vy přesto budete spokojení. Ano, bude to prospěšný a očistný proces, prospěje vám to. Také najdete víc sám sebe. A vykročíte s lehkostí svému osudu. Přijímejte vše s moudrostí vámi vlastní.

meditační téma tohoto novoluní:  PILOVÁNÍ DOVEDNOSTÍ – čemu by to v tuto chvíli prospělo?

Ryby 21.2. – 20.3.

Nové možnosti. Neodmítejte je. Otevřete se tomu novému, co k vám přichází. Uvnitř moc dobře víte, co to vše pro vás znamená, jak moc je to důležité. Nebojujte s tím, nechte rozum rozumem a otevřete se tomu.

meditační téma tohoto novoluní: LÁSKA – cítíte ji? 🙂

Pokud  už nechcete žádné SDĚLENÍ KARET promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a klikem na To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře