Sdělení karet pro úplněk 16. října 2016 pro jednotlivá znamení

Sdělení karet pro úplněk ve znamení BERANA 16. října 2016 pro jednotlivá znamení

Tento úplněk nastane v neděli 16. října v 6:23 ve znamení Berana.  Přináší nám energii nových začátků, naději, aktivitu, dynamičnost, takový ten prvotní impulz.

Znamení berana se nachází pod živlem ohně, což tady znamená nasměrování energie, počátky, nové nápady mající tu správnou jiskru k nastartování splnění  těchto snů. Jemu přiřazená planeta je Mars, planeta akce a také boje.

Úplněk ve znamení berana může přinést netrpělivost a hrozí hádky, které budou vznikat na základě  impulzivního chování. Na to si dejme pozor.

Také na impulzivní rozhodování a impulzivní chování všeobecně. Mohli bychom říct nebo udělat něco, čeho bychom posléze mohli litovat.

V tomto dni si dávejte pozor na hlavu, mozek, obličej a vše, co k hlavě patří – oči, uši, ústa, nos, atp. také tepny a životní sílu.

Pokud se Měsíc nachází ve znamení berana máme velkou šanci začít zhmotňovat naše přání. Je to ta prvotní energie, kterou do toho projektu vkládáme a kterým ho můžeme celý odstartovat.

Využijme tedy těchto konstelací a srovnejte si v sobě, kterým směrem se vydat, kam zaměřit svou pozornost. Vyberte si jeden cíl.

Takový, aby vás silně oslovoval a začněte na něm aktivně pracovat.(Budete-li jich mít více, bude se vaše energie štěpit a výsledky nebudou takové, jak jste si představovali.)

V rybách jste si ujasnili, co by se vám líbilo, čeho byste chtěli dosáhnout, a nyní je ten správný čas, vložit do toho také svou energii a zažehnout  plamen pro nový cíl.

 

Více o proměnách měsíce zde:

moon-38111_1280

 

Rady pro měsíc říjen pro jednotlivá znamení

path-1031114_1920

 

Podzimní rovnodennost 23. září – oslava hojnosti MABON a přicházející čas odpočinku.

apple-1589874_1920

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly.

1_1

Berani 21.3 – 20. 4.

Zpomalte přátelé. Užívejte si maličkostí každodenních dnů. I v nich se dá najít spousta krásných chvil. Stačí se na ně zaměřit a čím víc si jich budete všímat, tím více se vám jich bude dít. 🙂

Přistupte na kompromis nebo se dostanete do velkého stresu.

meditační téma tohoto úplňku:  UŽÍVÁNÍ SI ŽIVOTA.

Býci 21.4. – 21.5.

Nyní byste se měli osvobodit ze spárů mysli a jít více do srdce. Pocity viny – moc vás ničí. Najděte jejich příčinu a zpracujte si je tak, abyste se od nich osvobodili.

Nyní je období, kdy se budete cítit vyčerpaní. Dopřejte si odpočinek. I tělo potřebuje pauzu, aby se mohlo zregenerovat.

meditační téma tohoto úplňku:  ROZHODOVÁNÍ.

Blíženci 22.5. – 21.6.

Nalaďte se sami na sebe a na svou vnitřní sílu. Uvědomujete si jí? Ale ona tam je!!

Jsou věci, ve kterých jste dost popošli, dospěli jste a začali jste k nim přistupovat zodpovědným způsobem. Gratuluji!

Nedělejte si stále ochranné zdi proti všem okolo vás. Ano, ony vás chrání, ale na druhou stranu se přes ně nikdo nedostane ani když vám chce  lásku dát, sdílet radost atp. Tím svůj život zbytečně ochuzujete.. Vím, že je to postoj vašeho ega, jak vás chránit, ale máte o to stále zájem?

meditační téma tohoto úplňku: OTEVŘENÍ SE EMOCÍM.

 

Raci 22.6. – 22.7.

Spojte se s ostatními. Ve dvou a více se to lépe táhne. Vaši přátelé či další lidé by vám mohli pomoci s vašimi novými nápady, jak je zrealizovat. Jestli se vám to povede, otevře vám to další obzory. Může se vám tím otevřít nová kapitola ve vašem životě, kde byste mohli být šťastní.

Jen pozor na tu vaši manipulaci. Jednejte s ostatními upřímně a nechte jim prostor, aby se mohli rozhodnout sami, dle svého nejlepšího uvážení. Vaše manipulace by mohla vše zhatit. Hlídejte se.

meditační téma tohoto úplňku:  ROZHODOVÁNÍ ZA POMOCI INTUICE.

Lvi 23.7. – 22.8.

Spojte se se svou 3. čakrou – místem vnitřní síly. Díky tomu vyřešíte problém, který se snažíte už delší dobu přehlížet. Ale on sám o sobě nezmizí. A tahle póza, že je vše v pohodě, by vám stejně nevydržela dlouho. On tam totiž stále je. 🙂

Zvládnete to a ve vašem srdci zase pocítíte klid a čistotu. Tím, že to zvládnete, pomůže vám to vidět svět jinýma očima.

meditační téma tohoto úplňku: VZPOMÍNKY Z DĚTSTVÍ.

Panny 23.8. – 22.9.

Radujte se, užívejte si života, vyražte ven, mezi lidi. I když není vše, jak byste si přáli, určitě vám to prospěje.

Dejte si pozor na manipulování s ostatními. Mohlo by se vám to krutě vymstít. Ať si to zvládnete nebo ne, v obou případech procitnete. Jen jde o to jakou formou to procitnutí zažijete. 🙂 Spojíte-li se se svou vnitřní silou, nebudete manipulaci vůbec potřebovat.

meditační téma tohoto úplňku: NOVÉ ZAČÁTKY.

Váhy 23.9. – 23.10.

Otočte svou pozornost dovnitř, do sebe. Najdete tam víru v sebe i v něco víc. Bude to pro vás zásadní. Změní se tím celý váš život, ale zejména v partnerském vztahu vám to velmi prospěje.

meditační téma tohoto úplňku: ŽIVOT VE SVÝCH RUKÁCH. 

Štíři 24.10. – 22.11.

Wauuuu, pro vás toto bude období!! Řešte svou situaci s nadhledem. Máte tím velkou příležitost projít si významnou transformací, kdy si dořešíte to, co vás stále brzdí z minulého života. Máte k tomu hodně vysoké předpoklady!

meditační téma tohoto úplňku: PRÁCE NA SOBĚ – SEBELÁSKA

Střelci 23.11. – 21.12.

Neustále se snažíte se usměrňovat. Ovšem ve vás to vře! Otevřete se volnému plynutí a nechte věci, ať se dějí. Nemusíte je mít neustále pod kontrolou. Ani sami sebe.

Stále vás brzdí karmická záležitost, která vás drží v izolaci. Přestaňte ten smutek potlačovat a pusťte to celé ven. Až tím se vaše bariéry rozpustí a vy se budete moci zase znova pořádně nadechnout.

meditační téma tohoto úplňku:  TRPĚLIVOST.  

Kozorozi 22.12. – 20.1.

Váš život, který by teď mohl být lehký a uvolněnější ničí pocity viny. Odkud pramení? Neuzavírejte se,  naopak. Svěřte se s tím někomu. Už jen to, že vás někdo vyslechne, vám hodně pomůže. A třeba vám i poradí, co s tím dál.

meditační téma tohoto úplňku: SÍLA.

Vodnáři 21.1. – 20.2.

Vaše čisté srdce je tak krásné a vy ho neustále ničíte stresem. Zkuste si vše lépe plánovat, ať se do těchto situací neustále nedostáváte. Nebo se nechte vést, ale v tom případě je potřeba naslouchat. 🙂

Také máte tendence si vaše srdce chránit. Jak můžete ale žít naplno, když se o spoustu věcí ochuzujete? Toto je pro vás důležité uvědomění.

meditační téma tohoto úplňku:  VYSNĚNÉ VZDUŠNÉ ZÁMKY

Ryby 21.2. – 20.3.

Uvolněte se a podivte se na daný problém s odstupem. Přestaňte pořád srovnávat. Srovnáváte nesrovnatelné. Je na čase si to uvědomit!

Seberte odvahu a vyražte po té cestě, o které už delší dobu sníte.

meditační téma tohoto úplňku: ZRANĚNÍ VE VAŠEM SRDCI

Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře