Rady karet – úplněk 20. června 2016 pro jednotlivá znamení

 Rady pro úplněk ve střelci 20. června 2016

moon-1190101_1920

 

O síle měsíce tu asi nemá smysl psát, všichni víme, že jeho postavení vůči Zemi ovlivňuje řadu věcí – příliv a odliv, změny počasí,  včetně nás, naší psychiky, nálad, zdraví, u žen menstruace, rození dětí atd.

Abychom je lépe zvládali nebo ještě líp, abychom je uměli, co nejlíp využít, vytvořila jsem pro vás s  kartami Osho zen tarot Rady karet pro úplňky a novoluní.

Úplňky a novoluní jsou dny jako stvořené  pro to zaměřit se sám na sebe a podívat se na svá nastavení – skrze meditaci, rozjímání, sebereflexi.  Mají na nás vliv už min. 3 dny předem a ještě 3 dny po úplňku nebo novoluní, takže už tehdy s nimi můžete pracovat.

Úplněk je  den, kdy jsme často emotivní, rychle se nám mění nálady, pociťujeme napětí, zlost, agresi, atp. Podvědomí se zbavuje nashromážděných strachů a emocí. Můžou přicházet pocity viny a opuštěnosti, sklíčenosti. Otevírají se dveře k samotné duši, proto je to čas pro relaxaci, meditaci, procházku přírodou a odpočinku. Nejlepší čas na spojení se se svou duší v  meditaci je  6 hodin před a 6 hodin po přesném čase úplňku. Také ideální pro odpouštění a usmíření, také pro změnu chování.

Novoluní je ideální pro ukončování starých věcí a zasetí nových záměrů. Novoluní tedy přináší nové začátky. Při novoluní je nejvhodnější uvědomit si skrze rozjímání či meditaci, čeho se chceme zbavit a co od života chceme nového a pak vizualizovat  nové začátky, projekty a cíle.

Tento úplněk je spojen ještě s letní slunovratem. Poselství pro tento den + článek zde.

sunrise-938998_1920a

Pokud máte zájem, tak pro tento měsíc jsou k dispozici také  Rady karet pro měsíc červen.

ladybug-250425_1920

Rady karet pro váš milostný život na celé léto pro jednotlivá znamení

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. 1_1

Berani 21.3 – 20. 4.

Tedy berane, stále jedeš přetvářku?? Ty ses ještě nepoučil? Naciť se také na ostatní a nekoukej na to jen ze svého úhlu pohledu.  Začni pracovat se svým srdcem, které jsi pro svou ochranu úplně uzavřel a stal ses bezcitným. Lásku druhým vyjadřuj  činy, slova už stačit nebudou…

meditační téma tohoto úplňku: Přemýšlejte nebo meditujte o tom, jak využíváte své síly. Ať jde o prestiž, majetek, nadpřirozené síly, politiku je to jedno. Je  důležité užívat své síly s láskou!

Býci 21.4. – 21.5.

Býci, býci. Stále za něco bojujete. Uvědomujete si, že toto je vaše volba? Jen vy to můžete změnit. Veškeré vaše boje vás neuvěřitelně vyčerpávají a myslíte, že tím dostanete to, co chcete? Místo toho se zaměřte na sebe. Na to, co vám udělá dobře. Co vás baví a naplňuje. Tahle cesta bude určitě lepší než cesta boje, kterou stejně nic nezískáte. Dopřejte si hýčkání, masáže, pohlazení – to je to, co nyní tak moc potřebujete. 🙂

meditační téma tohoto úplňku:  Zameditujte nad tím, co ve vašem životě používáte s převahou. Lásku nebo mysl? Uvědomte si jak jedná mysl a jak jedná láska. Mysl jde jen za nějakým účelem, nejde tak do hloubky –  je omezená. Je zaměřená na konečný výsledek a vše mění v prostředek, jak ho dosáhnout. Láska takto jednat nemůže a proto může navenek působit pošetile. Láska je cílem sama o sobě. I když navenek může působit pošetile, s láskou se vám celý život promění a vy se určitě budete cítit lépe.

Blíženci 22.5. – 21.6.

Stále o něčem sníte. Myslíte, že ten váš sen je reálný? Je to takové vaše břemeno, stále nad tím bádáte. Ano či ne? No, myslím, že máte velkou šanci si tohle nyní vyřešit. Pokud si s tím nevíte rady, požádejte někoho o pomoc. Na tom není nic špatného.

meditační téma tohoto úplňku: Cvičte v meditaci svou bdělost a pozornost. Buďte bdělí a pozorní. Prožívejte každý okamžik naprosto vědomě, naplno. Jedině tak svůj život prožijete naplno.Uvědomte si, jak to máte ve svém životě? Jak moc žijete vědomě a  pracujte s tím.

Raci 22.6. – 22.7.

Hlava, ach ta vaše hlava. Zase vám způsobuje nějaké omezení. Žijte tady a teď. Pak tohle nebudete muset řešit. A ani nebudete utíkat do vašeho snového světa. TADY A TEĎ. Vyjadřujte lásku všem lidem kolem sebe. Co mají vaši blízcí rádi? Najděte to a udělejte jim radost. 🙂

meditační téma tohoto úplňku:   Pokud po něčem toužíte, intenzivně po tom tužte, aktivně na tom pracujte, ujasněte si svůj záměr a následujte své vedení. Ono to dřív nebo později vyjde.

Lvi 23.7. – 22.8.

Lvíčci, vy se teď krásně proměňujete. Jen tak dál. 🙂 Tvořte, tvořte, tvořte, v tom je vaší síla. Jen netlačte na výsledky. Oprosťte se už konečně od minulosti  a nechte věci volně běžet. Minulost už  je pryč! A vše má svůj čas, tak netlačte na pilu. Co se týká vztahů, sledujte, koho do svého života přitahujete. Díky uvědomění, co si do života neustále přitahujete, se to změní. A vy si pak přitáhnete do svého života zdravější vztah.

meditační téma tohoto úplňku: Začněte měnit své vnímání. Budí se ve vás kreativní síla, která vám může otevřít možnost žít úplně jinak. Otevřete se této možnosti a vězte, že vše bude tak, jak má být. Propusťte strach a nelpěte na starých věcech.

Panny 23.8. – 22.9.

Sundejte už konečně tu vaši masku. Promění vám to život. Zase jedna vaše část  zapadne, kam má a vy se budete cítit líp. Uvolněte se a jen následujte vedení shůry.  Vložte do vašeho života více lásky. Dívejte se očima lásky. Láska vše mění. Léčí zranění, poskytuje pocit bezpečí a také posiluje sebevědomí.

meditační téma tohoto úplňku: Vaše duše touží po osvobození. Někdy se nám zdá, že se nemůžeme z nějaké situace osvobodit. Že i když nám nevyhovuje, třeba i ubližuje, my z ní nedokážeme nebo nemůžeme vystoupit. Podivte se na to z nadhledu, opravdu se s tím nedá nic dělat??

Váhy 23.9. – 23.10.

Uvolněte se, milé váhy. To vaše neustálé sebeovládání vám dost ubližuje. Uvolněte svou mysl a naučte se v životě přijímat, co vám do cesty přichází. To vám usnadní život a budete si ho zase žít s tou jeho lehkostí. Odhalte podstatu toho, co vás trápí…

meditační téma tohoto úplňku: Uvědomte si, kolik požehnání jste v životě dostali a dostáváte. Otevřete se jim a přijímejte je vědomě. Oceňte to (prociťte srdcem vaši vděčnost) a oni se budou násobit.

Štíři 24.10. – 22.11.

Pro vás budete ústředním tématem podobně jako o novu vy sami. Najděte odvahu a začněte budovat vztah sám k sobě. Dopřejte si lásku, hýčkání, naplnění vašich potřeb. Je to nyní vaše cesta, váš úkol. Nejdřív najděte cestu sami k sobě a pak to půjde samo i k ostatním. Pochopte to už.

meditační téma tohoto úplňku: Sebeláska. Prociťujte  lásku, kterou k sobě cítíte a otevřete se pomoci shůry. Pomohou vám s tím. Představte si, jak vás zahrnují neomezeným množstvím lásky, že se v ní koupete. A pak poproste o pomoc, aby vaše kroky směrovali  tak, že když je budete následovat, vydáte se na cestu  sebelásky.

Střelci 23.11. – 21.12.

Zpomalte, zpomalte. Najděte si pro sebe čas a prostor.  Potřebujete samotu a klid, abyste mohli lépe vnímat vaše pocity. Dopřejte si čas a nechte situaci, aby se rozvinula. Tím se pak lépe budete moci odpoutat a vyřeší se tím váš zásadní problém, který už s sebou nějakou dobu vlečete.

meditační téma tohoto úplňku:  Uvědomte si, že jádrem veškeré hojnosti je Zdroj. Posilte svou víru a uvědomte si, čeho už jste krásného dosáhli. Prociťujte vděčnost celým svým srdcem za hojnost, které se vám dostává. Hojnost k vám bude dál proudit.

Kozorozi 22.12. – 20.1.

Kozorozi, i vy zpomalte. Vaše každodenní záležitosti vás hodně zatěžují. Vy byste ale nejraději tvořili. Využijte zákona přitažlivosti. Co si přejete od ostatních, to si sami dopřejte. Např. přejete-li si být více milováni, naučte sami sebe více milovat, …

meditační téma tohoto úplňku: My, stejně jako vše kolem pochází ze Zdroje, ze stále tvořící síly, která nemá žádná omezení! Skrze toto uvědomění se nechte unést nadšeným vzrušením a radostnou hravostí, která je tak blízká dětem nebo delfínům. Tímto do svého života zase navrátíte radost.

Vodnáři 21.1. – 20.2.

Vodnáři se vezou na vlně úspěchu. Užijte si to. Přichází s tím vaše proměna. Posunete se dál v důvěře k vyšším silám. Jen nezapomínejte na svého partnera. Ať ho máte, či nikoli, jednejte tak, jako by byl s vámi, berte na něj vždy ohled. To promění  vaše city a otevřete se více lásce.

meditační téma tohoto úplňku:  Uvědomte si, jak moc a často se porovnáváte s ostatními. Zaměřujete tímto směrem stále pozornost? Nejde přece srovnávat nesrovnatelné. Podívejte se na to skrze přírodu: cožpak pampeliška se také může srovnávat s dubem? Nebo sova s oslem či rybou? Každý jsme jedinečný a svůj, i když všichni jsme si tu rovni. Nikdo není víc a nikdo není míň než ostatní.

Ryby 21.2. – 20.3.

Ryby mají před sebou ukončení nějaké záležitosti. Až to uděláte, budete překvapení, jak vás to posune dál. Přijímejte, co vám do života přijde nového v naprostém odevzdání, v naprosté důvěře. Jen….ve vztahu, zamyslete se nad tím, jak moc jste oddaní lásce. Je důležité se otevřít naplno, aby váš vztah mohl dál kvést.

meditační téma tohoto úplňku: Meditujte o tom, do jakého společenství nyní patříte. Vyhovuje vám to? Nebo se musíte přizpůsobovat proti svojí vůli? Pokud vám to nevyhovuje, vyšlete si novou objednávku do vesmíru. 🙂

Rady karet pro měsíc červen najdete zde: RADY KARET ČERVEN PRO JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ

Chcete-li se stát fanoušky fb stránek, aby vám příště žádné další rady karet, aktuality, soutěže apod. neunikly, přidejte se zde do skupiny Tvořeno srdcem.

A zde si můžete ZDARMA stáhnout můj eBook Klíč ke šťastnějšímu životu anebo emoce ven! Jak na žal a smutek.

hardcoverstack_621x739 (5)

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře