Rady karet – novoluní 4. července 2016 pro jednotlivá znamení

Sdělení pro nastávající novoluní v raku 4. července 2016

O síle měsíce tu asi nemá smysl psát, všichni víme, že jeho postavení vůči Zemi ovlivňuje řadu věcí – příliv a odliv, změny počasí,  . . Včetně nás, naší psychiky, nálad, zdraví, u žen menstruace, rození dětí atd.

Nyní je novoluní pod nadvládou Raka – Rak je znamení více citlivé, introvertní a také trochu zpátečnické :)).

Abychom je lépe zvládali nebo ještě líp, abychom je uměli, co nejlíp využít, vytvořila jsem pro vás s  kartami Osho zen tarot Rady karet pro úplňky a novoluní.

Úplňky a novoluní jsou dny jako stvořené  pro to zaměřit se sám na sebe a podívat se na svá nastavení – skrze meditaci, rozjímání,… A mají na nás vliv už min. 3 dny předem a ještě 3 dny po úplňku nebo novoluní, takže už tehdy s nimi můžete pracovat.

Úplněk je  den, kdy jsme často emotivní, rychle se nám mění nálady, pociťujeme napětí, zlost, agresi,.. Podvědomí se zbavuje nashromážděných strachů a emocí. Můžou přicházet pocity viny a opuštěnosti, sklíčenosti.  pro odpouštění a usmíření, také změnu chování. Otevírají se dveře k samotné duši, proto je to čas pro relaxaci, meditaci, procházku přírodou a odpočinku. Nejlepší čas na spojení se se svou duší v  meditaci je  6 hodin před a 6 hodin po přesném čase úplňku.

Novoluní je ideální pro ukončování starých věcí a zasetí nových záměrů. Novoluní tedy přináší nové začátky. Při novoluní je nejvhodnější uvědomit si skrze rozjímání či meditaci, čeho se chceme zbavit a co od života chceme nového a pak vizualizovat  nové začátky, projekty a cíle.

Pokud máte zájem, tak pro tento měsíc jsou k dispozici také  Rady karet pro měsíc červen.

ladybug-250425_1920

Rady karet pro červenec

poppies-1031588_1920

 

Odkaz na letní slunovrat, který byl navíc prodchnut doznívajícími energiemi úplňku. Poselství pro tento den + článek zde.

sunrise-938998_1920a

A zde ještě odkaz na Rady karet pro váš milostný život na celé léto pro jednotlivá znamení.

flamingo-1388341_1920

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem zde (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. 1_1

Berani 21.3 – 20. 4.

A jeje, pročpak se beránci  máte potřebu potlačovat?? Kvůli někomu či něčemu?? Popřemýšlejte si o tom, jestli vám to za to stojí!! Nechcete už si konečně vyrazit za svým?? Tak proč jste se stali mistry v odkládání? Když budete věci neustále odkládat do budoucna, tak těžko někdy budete žít to, co si přejete. Seberte odvahu a jděte do toho!! A ještě pozor na jedno – upřímnost! Buďte pravdomluvní, ale nezapomínejte  jednat s láskou.

meditační téma tohoto novu:  MEDITACE NA ZDROJ. Proveďte buď za svítání nebo při západu slunce.  Slunce vám bude k této meditaci nápomocné. Spojte se se svým zdrojem tím, že zazpíváte božské ÓHM.  Tak uvolníte svou přehlcenou mysl a k vám se zase navrátí klid a mír. A pak budete moci začít s klidem a rozvahou konat  důležitá rozhodnutí, která na vás čekají.

Býci 21.4. – 21.5.

Býci, přestaňte lpět na minulosti. To je jediné, co vás nyní brzdí na vaší cestě. Uvědomte si, že to pro vás důležité nenajdete nikde venku, ale uvnitř vás!!! Toto uvědomění vám pomůže zase popojít na vaší cestě. Spojíte se  se svou intuicí a tím, že jí budete následovat vám život  poplyne s lehkostí. 🙂 Přijměte zodpovědnost za to, co žijete. A tím  si uvědomte, že budoucnost je jen ve vašich rukou!! Je jen na vás, pro co se rozhodnete…. Rozhodnete-li se pro lásku, odstraní se z vašeho života veškerá negativita, protože už na ni nezbude místo.

meditační téma tohoto novu: INTUICE – potřebujete-li pomoc, obraťte pozornost směrem do sebe, do svého nitra. Tam najdete otázky na všechny vaše odpovědi. Začnete-li naslouchat intuici, povede vás na vaší cestě. Všímejte si, co vám přichází do vašeho života – kniha, film, průvodce, hudba,….= vždy je to to pravé v danou chvíli pro vás.

Blíženci 22.5. – 21.6.

U vás se objeví nějaká karmická záležitost, která bude zasahovat do vašeho ega. Vyčistěte si tuto záležitost a vyjděte za štěstím… Uvědomte si, že neexistují žádná omezení, jen my sami si je dáváme! Můžete dělat cokoliv, pro co se rozhodnete!!! 🙂

meditační téma tohoto novu: ODPUŠTĚNÍ. Zbavte se negativních pocitů a vzpomínek tím, že se smíříte s vaší minulostí.  Nelpěte na bolesti, která vám brání prožívat život plný lásky a štěstí. Dočistěte svou karmickou záležitost a odpusťte všem zúčastněným. To neznamená, že souhlasíte s tím, že vám někdo ublížil. Jen už dál nebudete jitřit bolest uvnitř vás..

 

Raci 22.6. – 22.7.

Hodně se posunete pochopením souvislostí z vaší minulosti (dost pravděpodobně se to může týkat minulých životů) a otevřou se před vámi nečekané možnosti. Důvěřujte si. A ještě…nezapomínejte na vašeho partnera.  Berte na něj vždy ohled. Partnera nemáte? Jednejte tak, jak kdybyste ho měli…

meditační téma tohoto novu: POŽEHNÁNÍ. Uvědomte si  veškerých požehnání, kterých se vám dostává. S vděčností je přijímejte a nezapomeňte si jich náležitě užít. 🙂

 

Lvi 23.7. – 22.8.

I když vše není úplně tak, jak si představujete, užívejte si života. Otvírá se více vaše ženství, intuice.  Uvolněte se, přestaňte se strachovat a nechte se vést shůry. Oni se o vás postarají a vaše kroky navedou tím správným směrem. Je dost pravděpodobné, že v tomto období  potkáte lásku svého života. Člověka, jenž se s vámi bude skvěle doplňovat. Jste-li zadaní, pravděpodobně s tím budete mít  problémy, protože toto spojení bude tak láskyplné, že bude vzdorovat jakémukoliv vysvětlení.

meditační téma tohoto novu: NAPOJENÍ. Napojte se na svůj zdroj a skrze něj k vám budou přicházet informace plné božské moudrosti z univerza.  Zklidněte se a naslouchejte. Je to důležité, pravděpodobně je budete předávat dál ostatním lidem.

 

Panny 23.8. – 22.9.

K vám přichází důležitá transformace, milé panenky. Nechte ji proběhnout. Nepotlačujte ji!!! Je to pro vás důležité – máte velkou příležitost pohnout s vaším břemenem, které vás  zatěžuje. Přesměrujte svou pozornost od problému zpět k lásce!!! Řekněte si: „vše je v pořádku a já si volím lásku“ – vše negativní zmizí.  Otevřete se tvořivosti – ať pro vás toto slovo znamená cokoli.

meditační téma tohoto novu: NAPOJENÍ. Máte to stejně jako lvi – milé panny i vy se  napojte na svůj zdroj a skrze něj k vám budou přicházet myšlenky a pocity plné božské moudrosti z univerza.  Zklidněte se a naslouchejte jim. Je to důležité, pravděpodobně je budete předávat dál.

 

Váhy 23.9. – 23.10.

Milé váhy, přestaňte se potlačovat!!!! Sebe, své potřeby, své emoce!! Kde je vaše sebeláska??? Přijměte i  věci, které se vám na vás nelíbí a integrujte je do sebe místo potlačování. Hned se budete na svět dívat jinýma očima. Přestaňte to stále řešit hlavou a naslouchejte svému srdci. Nebude vám líp, když je přijmete a stanete se tak celistvou bytostí? Můžete pak dělat cokoliv, pro co se rozhodnete!!

meditační téma tohoto novu: RADOST. Zaměřte svou pozornost na radost uvnitř vás. Někam se vytratila?? Vzpomeňte si na dětství, na konkrétní situace, které jsme  prožívali bez všech omezení, které si dnes dáváme. Byla to naše kamarádka radost společně s hravostí a bezstarostností.  Přestaňte žít „vážné životy“ a zkuste si radost vrátit tímto uvědoměním zpět do života.

Štíři 24.10. – 22.11.

Na vás je teď velmi silně tlačeno. Stát se mistrem ve svém životě není jen tak. Je potřeba sejmout to břemeno, které si s sebou stále vláčíte, možná je i z minulých životů. Potřebuje jej dořešit..  Odpusťte. Tím, že budete lpět na svých zklamáních nic nezískáte! Ochota odpustit ostatním i sobě vás posouvá dál. Lásku jde obnovit, důvěru můžete znovu vybudovat.  Jste v neustálém stresu, furt něco MUSÍTE…že by to byl únik od toho to řešit? Zastavte se, stejně vás to dřív nebo později dožene.

meditační téma tohoto novu: ODPUŠTĚNÍ. Zbavte se negativních pocitů a vzpomínek tím, že se smíříte s vaší minulostí.  Nelpěte na bolesti, která vám brání prožívat život plný lásky a štěstí. Dočistěte svou karmickou záležitost a odpusťte všem zúčastněným. To neznamená, že souhlasíte s tím, že vám někdo ublížil. Jen už dál nebudete jitřit bolest uvnitř vás, osvobodíte se od ní.

 

Střelci 23.11. – 21.12.

S tímto novem u vás přichází úspěch. Uvědomte si, že už nejste žádný outsider!!! Přijměte tyto pocity a vše, co s tím souvisí, jako součást vašeho života. Přijetím se situace urovná a vy budete moct fungovat podle vašich představ. I když to vypadá, že vás teď čeká jeden kompromis – s tímto řešením nebudete úplně spokojeni. Zpomalte. Nevalte na sebe tolik povinností.  Jen tak si můžete uvědomovat vaše pocity!  Nebo že by to bylo záměr? Je to pro vás nyní důležité!

meditační téma tohoto novu: HARMONIE. Udělejte si čas a prostor sami pro sebe a nalaďte se na to, jak se cítíte. Máte uvnitř sebe chaos, stres, napětí,… ? Nalaďte se na své vnitřní já a zklidněte se. Představte si, že se ve vás probouzí něco nového. Zazpívejte mantru ÓM MANI PADME HÚM. Tato mantra vás uvede zpět do rovnováhy.

 

Kozorozi 22.12. – 20.1.

Přichází úspěch, užijte si ho!!! Neomezujte se, že ještě musí být toto a tamto a užijte si ho!!!! A pokud začnou vylézat některé vaše stinné stránky, nebojujte s nimi. Naopak, přijměte je jako součást vás. A stejně to udělejte i s pozitivními, které máte problém u sebe  přijmout. Zamyslete se nad tím. Nebo nezamýšlejte, jděte do srdce, tam najdete odpověď hned, o co  jde. 🙂 Napojte se na své srdce a obnovte v něm pocit lásky např. tím, že si připomenete chvíle plné lásky, které jste ve svém životě zažili. Toto nyní moc potřebujete.

meditační téma tohoto novu: TRPĚLIVOST. Velké téma pro vás k meditaci či rozjímání. Ženete se neustále za nějakými vašimi cíli a rádi byste už měli kýžené výsledky. Ale vše má svůj čas. Uvědomte si to. Ze semínka než vyroste krásná zdravá rostlina, to také chvíli trvá a výsledek nejde uspěchat. 🙂

Vodnáři 21.1. – 20.2.

Milí vodnáři, moc je teď pro vás důležité zklidnit se a podívat se sám do sebe. Seberte odvahu, vaše nitro potřebuje pomoci. Už dlouho ho přehlížíte. Že by tam na vás vykoukly pocity viny?? Že vám to není příjemné?? Budete se s tím muset popasovat nebo vám to bude ubližovat čím dál víc. Máte ve svém životě nebo v tomto období potkáte, vaši pravou lásku. Vztah založený na bezpodmínečné lásce. Nemusí jít jen o vztah partnerský, může jít o přátelství, vztah mezi sourozenci,…. Važte si ho.

meditační téma tohoto novu: HOJNOST. Uvolněte se a uvědomte si, jak vás život zahrnuje svou hojností a na kolik jste připraveni, ji přijmout. Dostanete vždy jen tolik, kolik zvládnete přijmout. Posilte základ své víry a uvědomte si, čeho už jste ve svém životě dosáhli. Prociťte vděčnost za to vše a odříkejte si afirmaci na podporu hojnosti. JSEM OTEVŘENÝ/Á PROUDU HOJNOSTI A PŘIJÍMÁM, CO SE MI NABÍZÍ. HOJNOST JE NEVYČERPATELNÁ. MÁM OBROVSKÉ BOHATSVÍ A NEUSTÁLE S KAŽDÝM DNEM NARUSTÁ.

 

Ryby 21.2. – 20.3.

Jděte sami k sobě, tedy spíše do sebe. Uvědomíte si něco pro vás velmi důležité!!! Také dojde k propojení srdce a vaší intuice. Berte ohled na svého partnera….

meditační téma tohoto novu: VDĚČNOST. Uvědomte si, co vše hezké jste v životě potkali. Od drobností každodenního života až po ty větší věci. Prociťte si vděčnost za vše, co vás napadne. Čím více budete pociťovat vděčnosti, tím více si budete do života takové věci  přitahovat.

 

Rady karet pro měsíc červen najdete zde: RADY KARET ČERVEN PRO JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ

 

Chcete-li se stát fanoušky fb stránek, aby vám příště žádné další rady karet, aktuality, soutěže apod. neunikly, přidejte se zde do skupiny Tvořeno srdcem.

A zde si můžete ZDARMA stáhnout můj eBook Klíč ke šťastnějšímu životu anebo emoce ven! Jak na žal a smutek.

hardcoverstack_621x739 (5)

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Bicencová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Lenka Zasadilová Bicencová
Jmenuji se Lenka Zasadilová Bicencová a pomáhám nalézat řešení v složitých situacích. Také cestu k šťastnějšímu a opravdovému životu díky spojení se SÁM SE SEBOU za pomoci tarotu, Bachovo květových esencí či zvířecích esencí, konzultací, terapií, meditací a automatické kresbě. Můj příběh si přečtěte zde >>

Pro www.lenkabicencova.cz napsala Lenka Zasadilová Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života a programu Transformace s láskou a lehkostí. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Komentáře